niedziela, 8 września 2013

Problemy i problemiki

Cześć :) Tak wiem, baaardzo długo nie dodaję rozdziału, ale wiadomo - szkoła. Oprócz tego, że nie posiadam czasu to co do rozdziału jedenastego miałam diametralnie inne plany... Może ktoś kojarzy mój zapowiedziany konkurs? W każdym bądź razie, chodzi mi o to, że w drugim etapie należało napisać właśnie rozdział jedenasty. No cóż, konkurs nie odniósł oczekiwanych przeze mnie skutków, więc jestem w totalnej kropce. Nie mam zamiaru prosić nikogo, żeby napisał kolejną część, ale prosiłabym tych, którym naprawdę zależy na czytaniu tego opowiadania, aby podali kilka swoich propozycji, co mogłoby się dziać w kolejnej odsłonie. Możecie nawet napisać jakieś zdanie, które umieszczę w rozdziale.
Wiem, że to nie fair, że proszę o to moich czytelników, ale sądziłam, że ten konkurs chociaż odrobinę mi pomoże, ale tak się nie stało, a ja nie wiem co robić dalej.
To jak, pomożecie mi? Jestem pewna, że znajdzie się ktoś dobroduszny, komu zależy na czytaniu moich wypocin ;)
Jeszcze tak tylko zapowiem, żebyście mi podali duuużo propozycji, tego co chcielibyście przeczytać. Dlaczego? Ano, dlatego, że nie wszystko może się mnie spodobać i chciałabym mieć w czym wybierać :D
LICZĘ NA WAS!

I love You all!
Agata ;*

4 komentarze:

 1. Okaj. No to pomyślmy.
  Bo oni usnęli wtuleni w siebie, prawda? Możesz napisać rozdział z perspektywy Niallera. Że na przykład obudził się przed Meg i teraz rozmyśla. Bo skoro każdy już wie, że on się w niej zakochał, to czemu by nie miał jej pocałować w policzek na przywitanie? Ona może się obudzić, lub nie. To jak już tam sobie wybierzesz. Ja bardzo chętnie przeczytałabym rozdział, w którym opisane by były uczucia Horana.
  Pozdro ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. pomyślmy.Usnęli wtuleni w siebie .Niall się obudził ona spała jak kamień nie mógł się powstrzymać i pocałował ją w usta ona się nie obudziła.Pomyślał uff i poszedł zrobić śniadanie .A ogólnie to perspektywa nialla .No i zrobił to śniadanie przyszła zjadła wzięła prysznic ubrała się niall powiedział że jedzie do domu.No chciałaby żeby były opisane uczucia nialla.Misia

  OdpowiedzUsuń
 3. popieram powyższe pomysły ale ten pierwszy jest według mnie jest lepszy. Rozdział mógłby być z perspektywy Nialla opisane jego uczucia i ona by to odwzajęmniła.
  Marzena ze Śląska

  OdpowiedzUsuń
 4. sądzę że powinii obydwoje wyznać co do siebie czują oraz podpisuję się pod ostatnim

  OdpowiedzUsuń